FAQ

Czy istnieje wersja demonstracyjna programu ESOMSQL?

Tak, można ją pobrać na podstronie programu.

Czy ESOMSQL posiada ograniczenia w ilości obsługiwanych oddziałów?

Program ESOMSQL spełni oczekiwania każdej agencji ochrony, zarówno tej działającej na terenie jednej miejscowości jak i firmy ogólnopolskiej z dowolną ilością oddziałów

Czy program posiada ograniczenia co do ilości użytkowników?

Program nie posiada ograniczeń ilości użytkowników, jedynie należy wykupić stosowną licencje obejmujacą ilość komputerów na której będzie działał program.

Czy firma zapewnia kompleksowe wdrożenia?

W zależności od uzgodnień, firma zapewnia pełne wdrożenie i przeszkolenie personelu. Istnieje także możliwość objęcia systemu stałym nadzorem. Uprawnieni uzytkownicy otrzymuja stałe aktualizację systemu, które zawieraja nowe fukcje.

Jakie jest dotychczasowe największe wdrożenie systemu?

Największe wdrożenie obsługuje 16 oddziałów w różnych miastach na terenie kraju, gdzie pracownicy wykorzystują 83 stanowiska do wprowadzania i przeglądania danych.

Jakie są stosowane zabezpieczenia przed niepowołanym dostępem do danych?

Stosowane są zarówno ogólnodostępne rozwiązania informatyczne jak np. VPN, jak również stosowane są mechanizmy bardzo rozbudowanego systemu dostępu do danych. Gdzie prawie każda opcja posiada możliwość oddzielnego stosowania uprawnień do wprowadzania, edytowania, usuwania i przeglądania danych. Dostęp ten jest niezależny dla każdego działu i użytkownika. Dodatkowo, każdy komputer musi być wcześniej zarejestrowany w bazie danych, aby był możliwy z niego dostęp do danych pomimo poprawnie zainstalowanego systemu i znajomości haseł.

Czy program obsługuje systemy monitoringu?

W przygotowaniu jest nowa wersja programu do monitoringu ESOMWINSQL. Pozwoli to na pełną integrację obu programów, co zapewne dobrze wpłynie na sposób rozliczania wszystkich usług oraz na pełną kontrole obiektów monitorowanych i rozliczanych.

Jak często ukazują się nowe wersje programu ESOMSQL?

Nowe wersje programu ukazują się kilka lub kilkanaście razy w roku. Oczywiście automatyczny proces, czuwa nad aktualizacją programu we wszystkich komputerach z zainstalowanym oprogramowaniem. Automatyczne aktualizacje są jedynie dla uprawnionych klientów.

Czy dostawca oprogramowania ma dostęp do danych?

Całość oprogramowania jest dostarczana użytkownikowi. Tak więc niema potrzeby, aby była ona zdalnie nadzorowana przez naszych programistów.

Czy firma przewiduje ratalną sprzedaż?

Firma przewiduje, zarówno sprzedaż związaną z jednorazową odpłatnością, jak również możliwość wnoszenia co miesięcznych opłat. Wszystko zależy od wcześniejszych uzgodnień.

Czy istnieje mozliwość zaimportowania danych z innych programów?

Istnieje taka możliwość, ale każdorazowo wymaga ona odzielnych uzgodnień, jak również zależy od możliwości innego oprogramowania.

Czy proces wdrożenia jest skomplikowany?

Sama instalacja programu, gdy jest już skonfigurowana sieć komputerowa jest prostym zabiegiem i nie wymaga dużej wiedzy od personelu.

Czy program zapewnia prowadzenie kilku firm?

Program zapewnia możliwość prowadzenia dowolnej liczby firm za pomoca jednego programu. Licencje są sprzedawane na stanowisko pracy a nie ilość obsługiwanych firm i oddziałów.

Czy są możliwe dodatkowe opcje?

Każdy legalny użytkownik, ma prawo przekazywać sugestie dotyczące nowych opcji. Będą one uwzględniane zgodnie z aktualnym harmonogramem prac i przyjętych założeń firmy.

loga 2012 © esom.pl | created by raffine